Укрсервис, Торговый дом

Винница
www.ukrservice.biz
Сферы деятельности

Промышленное оборудование, техника, станки и комплектующие

Электроника, приборостроение, бытовая техника, компьютеры и оргтехника

Укрсервис, Торговый дом

ТД «Укрсервіс» — сучасна компанія, що динамічно розвивається. Працюємо на ринку України з 1998 року.

На сьогодні ми входимо в трійку лідерів України щодо забезпечення підприємств, організацій та агрохолдингів високоякісним обладнанням, інструментом та агромінітехнікою.

До складу нашої компанії входить мережа філій, магазинів та один з найкращих в Україні сертифікований сервісний центр.

Ми є власниками понад 2500 кв.м складських площ. Товари завжди є в наявності. Працює своя логістика.

Маємо понад 30 торгових марок власного імпорту (ексклюзив) та свою власну торгову марку які постачаємо в національні мережі, такі як «Епіцентр», «Нова лінія», «АТЛ», «Рона», «Будмен», а також на найбільші інтернет-майданчики України, серед яких «Rozetka», «Abo.ua», «Moyo», «Klondayk» та ін..

Є офіційними представниками найбільших світових виробників, таких як Bosch, Metabo, Makita, Husqvarna та багато інших. Тобто маємо реально якісні інструменти та обладнання.

Маємо понад 25 тисяч найменувань товару - клієнт отримує не 10 постачальників, а одного і є що запропонувати любому клієнту.

Налаштована робота тендерних фахівців.

Працює відділ продажу та відділ пуско-наладки та сервісного обслуговування дизельних генераторів. На сьогодні по території України ми установили більше 500 генераторів потужністю більше 100кВТ та вище.

Є демонстратор, який може виїхати на підприємство, продемонструвати, як працює обладнання, дати спробувати працювати цим обладнанням співробітникам підприємства (щоб вони подивилися його в роботі, пощупали своїми руками, відчули різницю в якості) і відповісти на будь-які, каверзні запитання.

Оптимальні рішення» — слоган нашої Компанії. Це означає, що ми допомагаємо споживачеві знайти оптимальне рішення його технічних потреб.

Ми збираємо в свою команду активних, цілеспрямованих і позитивних людей, готових вдосконалювати свої знання та професійні якості. Створюємо умови та надаємо можливість рости як професійно, так і особистісно.

Ми цінуємо людські ресурси і сприймаємо їх як один із наших основних капіталів.

Команда ТД «Укрсервіс» — команда високопрофесійних фахівців. У нас працюють найкращі! Приєднуйтесь до команди «Укрсервіс»!

Відео про нашу компанію https://www.youtube.com/watch?v=yYG4eflH2wY&t=4s

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.